Sık Sorulan Sorular

Sorularınızı cevaplamaktan, memnun olacağımızı bilmenizi isteriz.

Her işletmenin web sitesi aynı olur mu?

İşletmelerin faaliyet alanına göre web site yazılımları da doğal olarak farklı olmaktadır. Web siteniz, müşteri hedef kitlenize işletmenizi en iyi şekilde tanıtmanıza, ürünlerinizin satılmasına ve iletişim ağınızı genişletmenize olanak  sağlar. Web siteleri bazı işletmeler için yasal olarak zorunludur.

Nereden Başlamalıyım?

İşletmenize uygun web sitesi yaptırmaya karar verin ve hemen başlayalım.İşletmenize ve sektörünüze uygun web sitenizi kurarak, rakiplerinize fark atın. Web siteleri, günümüz işletme ihtiyaçlarının önemli bir elemanı olmaktadır. Günümüzün ticaret modeline hemen başlayın.

Ek modüller kuruyor musunuz?

Evet, sitenizin ihtiyaçlarına göre sanal pos, whatsaap vb. ek modüller ayrıca opencart, joomla, prestashop, wordpress gibi CMS web sitelerine uygun seo, cache ve eklentileri kuruyoruz.

E-Ticarete Başlamalı mıyım?

Web siteleri ile E-Ticaret işletmelerin hedef müşteri kitlesini genişletmekte ve daha az maliyet giderleriyle, daha fazla kar elde etmelerine imkan sağlamaktadır. İmalat, ticaret veya hizmet satıyorsanız , e-ticaret web sitenizi hemen kuralım.

Sık Sorulan Sorular

WEB SİTESİ YAPTIRMAK İSTİYORSUNUZ AMA TEKNİK BİLGİNİZ Mİ YOK?

Endişelenmeyin, işletmenize en uygun web tasarım paketlerini teknik altyapı ve özelliklerine göre size tavsiye edip, web sitenizi anahtar teslim yapıyoruz. 

ALDIĞIM TEMAYI DAHA SONRA FARKLI TEMA İLE DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?

Satın aldığınız temayı daha sonra farklı bir tema ile değişim yapamazsınız.Paketlerimiz domain lisanslı olduğu için aldığınız tema kurulum yaptığınız siteye lisanslanır sonradan lisans ve tema değişmemektedir.

HER YIL ÖDEME YAPMAM GEREKİYOR MU ?

Web Paketlerimiz ömür boyu lisanslı olarak satılmaktadır. Bir Defa ücret ödediğinizde ömür boyu kullanım hakkına sahip oluyorsunuz. Yıllık veya aylık herhangi bir ödemesi bulunmamaktadır.

Web sitelerinin sadece yıllık alan adı ve hosting ücretleri olur. Web sitenizi anahtar teslim bize yaptırmanız durumunda sadece yıllık domain ve hosting ücreti ödersiniz.

WEB PAKETLERİNİ KENDİ SUNUCUMDA BARINDIRABİLİR MİYİM ?

Evet, web paketlerimizi kendi hosting hesabınızda barındırabilirsiniz. Satın aldığınız sunucuda ioncube bileşeninin kurulu olması gerekmektedir. Günümüzde hosting hizmeti veren firmaların %95’inde ioncube kurulu olarak gelir.Ayrıca Php Sürümünüz 5.6 olmalıdır. Kurulum yapacağınız hostinginizin linux olmasına dikkat ediniz.

SATIN ALDIĞIM WEB PAKETİNİN TESLİMATINI NASIL YAPIYORSUNUZ ?

Satın Aldığınız Web Paketini, ödemenizi yaptıktan sonra ücretsiz kurulumunu yapıyoruz.

SATIN ALDIĞIM WEB PAKETİNİN DÜZENLİYOR MUSUNUZ?

Satın aldığınız web paketi ücretsiz olarak tarafımızca kurulmaktadır. Bunun dışında olan düzenleme, ürün girişi, seo ayarlamaları için ücretli hizmet talep edebilirsiniz.

SİTEMDE ZAMANLA SORUN OLUŞURSA DESTEK OLACAK MISINIZ?

Evet, kurduğumuz ve düzenlediğimiz web sitelerinde teknolojik ve yazılım güncellemelerinden dolayı oluşabilecek sorunlara 1 yıl müdahele ve teknik destek garantisi veriyoruz.

Web sitenizi, bizim sunucularımızda ve anahtar teslim şeklinde almanız durumunda ise sürekli teknik destek garantisi veriyoruz.


×

Merhaba

Whatsapp'tan mesajlarınızı bekliyoruz.

× Yardıma mı ihtiyacınız var?