Hakkımızda

websitemarketi.net

domain Hakkımızda

Ne Yapıyoruz?

Her sektöre uygun mobil uyumlu web sitelerini
özenle yapıyoruz. Kurduğumuz web sitelerinin,
domain, hosting ihtiyaçlarını da karşılıyoruz ve SEO düzenlemelerini yapıyoruz.

websitemarketi.net

Hedeflerimiz

İleriki zamanlarda e ticaretin satışlardaki payı daha da artacak ve buna yönelik daha güvenli e ticaret yazılımlarına ihtiyaç olacaktır.Biz daha güvenli web siteleri tasarlamaya devam edeceğiz.

websitemarketi.net

Hikayemizin Başlangıcı

1997 yılında html ile başlayan web sitesi tasarım çalışmalarımız, hala aynı heyecanla devam etmektedir.
Ülkemizin yazılım alanında Dünya’da saygın bir yer alması en büyük arzumuzdur.

Önceliklerimiz

Hedef sadece para olabilir mi? Elbette hayır. Başarma, kalite ve müşteri memnuniyeti temel önceliğimiz. Salt gayesi para olan kurumlar, mevcut müşterilerini ileride kaybederler ve yok olurlar.

Vizyonumuz

Herkes kaliteli hizmet ve ürün ister. Çünkü biz de yaşamımızda buna önem veriyoruz. Bize güvenen müşterilerimizin desteğiyle kusursuz hizmet anlayışımızla mutlu yarınlarda olmak istiyoruz.

Soru Sormaktan Çekinmeyin

Bir web siteniz olmasını istiyorsanız, aklınıza gelen soruları bize sormaktan çekinmeyin. En iyi teknik altyapılı ve güvenli web sitesi sahibi olmanızda yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

İletişim Kurun

Teknik Destek:    [email protected]

Telefon:  0542 734 92 54

İletişim Formu İçin Tıklayın

Neden Biz?

Tasarlayıp kurduğumuz web sitelerine, yeniliklerden dolayı oluşabilecek sorunlarda tam destek veriyoruz ve web sitenin sorunsuz çalışmasına devam etmesini sağlıyoruz.

Kusursuz görünüm önemlidir. Tasarladığımız web sitelerinin yazılım ve teknik altyapılarının kusursuz olmasına önem veriyoruz.

Siparişini aldığımız web sitelerini hızlı bir şekilde kurup, teslim ediyoruz. Domain ve hosting ihtiyaçlarını da karşıladığımız için kurulum süreci oldukça kısadır.

En iyi reklam, müşteri memnuniyetidir. Çünkü hizmetlerimizden memnun kalan müşterilerimizin, bizi çevrelerine tavsiye edeceklerini biliyoruz.

Tasarlayıp kurduğumuz web sitelerinin güvenlik açıkları olmaz. Güvenli hosting alanlarımızda tutulurlar ve olası siber saldırılardan etkilenmezler.

×

Merhaba

Whatsapp'tan mesajlarınızı bekliyoruz.

× Yardıma mı ihtiyacınız var?